21.09.2012

Płyn HornEx

Dzisiaj przygotowałam recenzję płynu którego próbki dostałam od firmy Kosmetolog. Płyn HornEx jest płynem do robienia szybkiego manicure i pedicure, jednak ja używałam go jedynie do skórek wokół paznokci. Może zaczniemy od tego jak aplikować płyn:


 1. Uważnie odkręcić słoiczek, najlepiej postawić na stole. Uwaga wygląda jak woda 
 2. Do słoiczka po kolei co 2 minuty włożyć palec od strony paznokcia tak by zamoczyć skórki. Większa ilość płynu umożliwia zamoczenie wszystkich palców co oczywiście skraca czas manicure do kilku minut. Można również namoczyć każdą skórkę z osobna patyczkiem do uszu. 
 3. Płyn na skórkach powinien pozostać 2 minuty, następnie drewnianym patyczkiem należy zdjąć skórki.
 4. Dobrze namoczone skórki - powinny być śliskie 
 5. Jeżeli są dobrze wymoczone skórki powinny zejść właściwie same. Skóra wokół paznokcia powinna być gładka i jednolita. Nie powinno być widać żadnych pozadzieranych skórek.
 6. Po zabiegu należy dłonie umyć i nakremować kremem do rąk.

Moja opinia: 


Płyn HornEx jest bezzapachowy i wygląda jak woda. Po wymoczeniu skórki praktycznie same schodzą i nie ma efektu pozdzieranych skórek, a skóra wokół paznokci jest gładka, jednolita i miękka. Krem z mocznikiem który nakładamy na koniec zabiegu ma delikatny i przyjemny zapach ziół, nie klei się po nałożeniu, szybko się wchłania i zostawia skórę w okół paznokci bardzo dobrze nawilżoną. Poza tym produkt ten jest bardzo wydajny, użyłam go parę razy a ubytek jest mało widoczny. Ogólnie jestem zadowolona z przeprowadzonych zabiegów, ponieważ nie spotkałam się z tak delikatnym, i naprawdę bardzo dobrze działającym preparatem. Podejrzewam że gdybym dostała większe opakowanie płynu gdzie mogłabym wszystkie paznokcie włożyć na raz, całość zabiegu nie trwała by dłużej jak 10 min. 

Płyn ten dostępny jest w opakowaniu o pojemności 250 ml i kosztuje 60 zł .Jeśli jesteście zainteresowani kupnem bądź innymi produktami zapraszam na: KLIK

Ocena: 5/6

7 komentarzy:

 1. Anonimowy9/23/2012

  Troche drogi, ale jak działa to czemu nie sprubować ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie znalazłam dobrego preparatu na skórki, chętnie wyprubuje ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie znalazłam swojego ulubionego produktu do skórek, który by działał, więc chętnie spróbuje ;0

  OdpowiedzUsuń
 4. oo, przydało by mi się takie cudo. Bardzo fajna recenzja :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo - Świetnie się zapowiada ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe :) Dzięki za świetną recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się naprawdę bardzo dobrze;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)