08.01.2013

Delia Fashion the Most Wanted everylash mascara.

Przyszła kolej na tusz do rzęs firmy Delia, który był w grudniowym pudełeczku ShinyBox. Ja dostałam w kolorze brązowym co mi kompletnie nie przeszkadza, ponieważ mam ciemnne rzęsy i wygląda on jak czarny.


Od producenta:
Innowacyjna i oryginalna szczoteczka poliwinylowa użyta w mascarze pozwala wyjątkowo precyzyjnie rozdzielać rzęsy i idealnie rozkładać masę tuszu na całej ich długości.
Rezultat: idealnie rozdzielone rzęsy o intensywnym kolorze.

Opakowanie:
Plastikowe jak przy większości tuszacz do rzęs. W kolorze szaro-srebrnym z czerwonumi napisami. Dobrze się zakręca, produkt się nie wylewa samoistnie.

Konsystencja i zapach:
Tusz od samego początku miał konsystencje dobrą do użytku, a mianowicie nie za rzadką i nie za gęstą. Nie trzeba czekać jak przy nie których tuszach dwa tygodnie aż zgęstnieje. Zapach ma nijaki, jak większosć tusz do rzęs.

Szczoteczka:
Poliwinylowa, dosyć gęsta. Posiada krótkie jak i długie włoski dizęki czemu możemu pomalować nawet najkrutsze wsłoski w wewnętrznym kąciku.

Moja opinia:
Nie jestem w pełni zadowolona z tuszu, spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu, mimo to tusz spełnia obietnice producenta. Rzęsy są delikatnie pogrubione u nasady, natomiast pozostała długość rzęs wygląda bardzo ładnie i naturalnie. Rzęsy są ładnie rozdzielone.  Szczoteczka bardzo mi się podoba, ponieważ dłuższe włoski idealnie pomalują moje dłuższe rzęsy w zewnętrznym kąciku, a krótkie włoski pomalują nawet te najmniejsze w kąciku wewnętrznym. To co mi się nie podoba to to, że maskara nie jest wodoodporna i troszkę się kruszy w moich małych zmarszczkach mimicznych co nie wygląda za fajnie. 


Cena: 10zł / 11ml
Ocena: 4/6

5 komentarzy:

 1. ciekawi mnie bardzo efekt brązowego tuszu na rzęsach, sszkoda, że nie pokazałaś jak Twoje rzęski się w nim prezentują :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia zrobione, ale chwilowo komputer odmówił mi posłuszeństwa.

   Usuń
 2. Nie miałam z tej firmy żadnego tuszu. Nie używałam również nigdy tuszu w brązowym kolorze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... jeśli chodzi o mnie to nie jestem w pełni przekonana do brązowych tuszy

  OdpowiedzUsuń
 4. nie przemawiają do mnie brązowe tusze do rzęs :D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)