26.02.2013

Dry Drop? Dlaczego nie.

Dziś chciałabym przybliżyć wam kolejny produkt firmy SilCare jaki dostałam do testów. Mowa tu o Dry Drop, czyli wysuszacz do paznokci.

Od producenta:
Dry Drop tworzy na powierzchni lakieru śliska warstwę, która zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami zanim wyschnie. Stosować jedną kroplę na cały paznokieć.

Opakowanie:
Typowa dla lakierów tej firmy szklana buteleczka mieszcząca 15 ml produktu. Napisy nie zdzierają się, zakrętka z pędzelkiem jest szczelna. ,

Konsystencja i zapach:
Produkt ma rzadką konsystencje. Wygląda jak woda. Bardzo brzydko pachnie. Czuć w nim coś co pachnie jak rozpuszczalnik. Zapachu jednak nie czuć na paznokciach.

Moja opinia:
Do tej pory używałam tylko sprayu z Avonu, którego recenzje pisałam kiedy zaczynałam blogowanie. Jednak bardzi polubiłam się z tym produktem. Używam go przy każdym malowaniu paznokcie, bo faktycznie może i nie przyspiesza jakoś bardzo czasu wysychania lakieru, ale tworzy na paznokciu fajną, nietłustą, twardą osłonkę. Preparat ten po nałożeniu na paznokcie nie pachnie. Co mnie zdziwiło to pędzelek. Jest sztywny. Na początku myślałam, "coś tu nie gra" ale potem doczytałam na stronie producenta że wystarycz kropla preparatu na cały paznokieć a taki pędzelk bardzo ułatwia aplikację. Po przyłożeniu pędzelka do płytki paznokcia na której jest mokry lakier, jedna kropelka rozchodzi się po całym paznokciu. Dzięki temu Dry Drop jest mega wydajny. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

Ocena: 5/6
4 komentarze:

 1. Słyszałam wiele dobrego o nim :)
  Widać, że firma Avon zaczyna wypuszczać na rynek coraz więcej DOBRYCH produktów :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałoby mi się coś takiego bo mam wielki problem ze schnięciem lakierów :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten spray z avonu,aczkolwiek jest bardzo mało wydajny..;/

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)