30.04.2016

Nowości i zmiany w życiu i na blogu.

Bloga zaczęłam prowadzić w liceum. Założyłam go będąc w pierwszej klasie, a pisać na nim na przełomie drugiej i trzeciej klasy. Istnieje on prawie 3 lata. Ukazało się na nim 321 postów, oraz ponad 3500 komentarzy od was. Na dzień dzisiejszy licznik obserwatorów wynosi 667 osób. Ogromne dzięki dla was za taką ilość obserwujących! Znacznie lepiej pisze się bloga wiedząc, że ktoś go czyta i co lepsze komentuje. 

Od ponad roku-TAK ROKU- noszę się z zamiarem ruszenia z kanałem na Youtube. Dlaczego ? Dlatego, że jest sporo rzeczy które chciałabym wam jeszcze pokazać i zdecydowanie lepszą formą ich prezentacji byłoby nagranie video a nie opisywanie słowami. Dlaczego tak długo z tym zwlekam? Z pewnością dlatego, że nie czułam się jeszcze na siłach i dlatego, że nie miałam opowiednio dużo czasu aby wszystko "ogarnąć". Z pewnością oglądacie mnóstwo Youtuberek i wiecie jak ciężko jest się "wybić" z tłumu w tematyce Beauty. Powiedziałam sobie, że ruszę jak tylko uda mi się zrobić własne intro/outro oraz nauczę się obsługi programów do edycji filmów. 

Chciałam od samego początku ruszyć na 101% Siedząc przed poradnikami na YT oglądałam jak wykonuje się podstawowe czynności w programach typu Sony Vegas. Póki co będę nagrywać aparatem cyfrowym, który ma funkcję HD. Jeśli kanał się "przyjmie" a ja się wkręce do końca to zainwestuje w lustrzankę. 

Tak więc! Jutro planuję wstawić na kanał pierwszy filmik. Po raz pierwszy będziecie mogli się ze mną uosobnić i mnie poznać. Dowiecie się również jaka będzie tematyka kanału. Myślę, że spodoba wam się. Serdecznie was zapraszam na mój kanał i będzie mi niezmiernie miło jak już zasybskrybujecie mój kanał. Jeśli i wy jesteście twórcami i tworzycie filmy zostawcie link w komentarzu! Na pewno ja i inni czytelnicy zaglądną na kanał :)  


Razem z kanałem ruszam pełną parą z innymi mediami społecznościowymi. Serdecznie zapraszam. Na Instagramie i Fanpage będą pojawiały się informacje dotycząca bloga i kanału YT, natomiast Snapchat będzie mi służył do prowadzenie krótkich Vlogów oraz odpowiedzi na pytania które będziecie mogli zadawać pod zdjęciami na instagramie. (Kliknij w ikonkę)Nazwa na snapchat to: Ceculianum

Mam nadzieję, że nie zostawicie mnie z tym samej i razem będziemy tworzyć ten kanał. 

3 komentarze:

 1. super,czekam wiec na film!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia na you tube, przyznam szczerze że ja sie ciągle boję tam wkroczyć

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy5/01/2016

  powodzenia

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)