20.02.2017

Usta z Million Dollars od Wibo.

Matowa pomadka do ust z długotrwałą formułą. Doskonała, aksamitna konsystencja gwarantuje precyzyjne pokrycie. Matowe wykończenie sprawia, że usta wydają się pełne, wyraziste i kuszą swoim urokiem. Bądź gotowa na spektakularny efekt matowych ust!

Opakowanie dość skromne ale raczej nie sprawia żadnych problemów. Plus za to, że zakrętka odzwierciedla kolor, jaki znajdziemy w środku. Natomiast wadę stanowi aplikator - jest to gąbeczka, ale gąbeczka '"długowłosa". Te kłaki sprawiają, że przy nakładaniu (szczególnie bardziej intensywnego odcienia) trzeba się trochę napocić, żeby w miarę zapanować nad produktem przy malowaniu wąskich ust. Dużo lepsza byłaby gąbka, która nie ma aż tak wyraźnej struktury - jak np. w Bourjois Rouge Edition Velvet.  
Pomadka nie zachwyciła swoim zapachem, jest on dla mnie 'plastikowy'. Na szczęście nie czuć go potem na ustach. Kolor jest jak dla mnie przepiękny. Jest bardzo intensywny i ma świetną pigmentację. Również jego konsystencja należy do tych bardziej gęstych. Nie trzeba nakładać kilku warstw aby osiągnąć konkretny efekt. W moim przypadku trzymał się ona nawet dłużej niż 4 godziny a po powrocie do domu.. nie szło jej zmyć. Tak mocno trzymała się skóry ust, że aby ją usunąć musiałam trzymać dłużej wacik na wargach a potem mocno trzeć. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Skoro już piszę recenzję, to jestem zmuszona przekazać Wam kilka rad odnośnie aplikacji i odczuć jakie mogą powodować te pomadki w płynnym-kremie. Pierwszą  z nich, jest 'w miarę szybka aplikacja', która umożliwi nam ujednolicenie koloru na powierzchni ust (oczywiście można tez wolniej, ale w trakcie nasz produkt może wysychać). Kolejną jest 'nie nakładanie zbyt dużej ilości pomadki', ponieważ jest bardzo napigmentowana i nawet niewielką ilością jesteśmy w stanie wypełnić całe usta. Nie zatajam również faktu, że kosmetyk ten podkreśla zmarszczki na ustach (szczególnie jest to widoczne, jeśli damy go za dużo). Jednak nie jest to nic nowego, ponieważ każda inna mocno matowa pomadka ma podobne właściwości, dlatego zaleca się dbać o nasze usta szczególnie przed aplikacją kosmetyków tego typu. Wystarczy jak od czasu wykonamy delikatny peeling i nie zapomnimy przynajmniej na noc je nawilżać jakimś balsamem. Jedną z ostatnich moich rad jest 'używanie konturówki' (z którymi się nie rozstaję), a następnie wypełnienie całości naszą matową pomadką w płynie. Jedną z najważniejszych rzeczy o których powinnam powiedzieć jest trwałość. Te pomadki wytrzymują niemalże cały dzień, przy jedzeniu i piciu. Jedynie kiedy może się nam zacząć delikatnie ścierać, to przy wewnętrznej części ust w momencie jedzenia tłuściejszego posiłku (mi się tak tylko raz zdarzyło jak jadłam rosół). Zaś przy wielu wielu innych posiłkach moje usta były w nienaruszonym stanie (i tak mam z nimi do teraz). Polecam wypróbować, bo nie kosztują majątku, a kolor, wykończenie i trwałość mówią same za siebie.
Ocena: 5/6
Cena: 11 zł
_________________________________________________________________________________
Global Service M&A to polska firma zajmująca się pośrednictwem pracy za granicą. Agencja oferuje prace jako opiekun osób starszych. M&A jest firmą z wieloletnim stażem, istnieją na rynku od 2004 roku. Już dziś zrób kurs opiekun osoby starszej i znajdź pracę za granicą z Global Service M&A .
_________________________________________________________________________________

5 komentarzy:

  1. cudny kolor. Ja mam 2 ich pomadki i lubię jednak nie są do stosowania codziennie ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolor cudny! A jeżeli faktycznie ta pomadka jest tak trwała, jak mówisz, to na pewno warto się nią zainteresować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Poluję na kolorek nr 1 z tej serii, ale nigdzie nie mogę go dostać :( Chociaż ten też wygląda ciekawie :D

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)