10.01.2014

Tańszy zamiennik Beuty Blendera z BornPrettyStore

Nie dawno przyszłą o mnie paczka z zakupami jakie zrobiłam na stronie BornPrettyStore.com Mimo, że nie współpracuję już z firmą to nadal często zamawiam tam kosmetyki oraz produkty do stylizacji paznokci. Na praqdę nigdy nie miałam problemów z paczką a zawsze biorę list nie śledzony za 0$. Dodatkowo niedługo pojawi się recenzja palety 15 cieni również z tego sklepu, którą wygrałam w konkursie na ich fan page na FB. A teraz zapraszam was na recenzję podróbki Beauty Blendera :)

Gąbeczka do aplikacji wszelkich kremowych kosmetyków do makeupu: podkładu, korektora, kremowego różu. Przed użyciem należy zmoczyć ją w wodzie – co spowoduje zwiększenie objętości gąbeczki oraz zapobiegnie wchłanianiu przez nią kosmetyku. Efekt jak uzyskujemy gąbeczką nie da się porównać do aplikacji pędzlami czy też palcami – makijaż jest nieskazitelny, niezwykle równomierny, bez smug czy też wyraźnych granic.
Nie miałam nigdy Beauty Blendera w wersji oryginalnej, ponieważ uważam że 70 zł za gąbeczkę do makijażu do spora przesada i nie mam porównania, ale napisze swoje obserwacje, wady i zalety tej gąbeczki aby każdy kto posada oryginał mógł sobie porównać. Za gąbeczkę na promocji w sklepie zapłaciłam 1,99$ natomiast jej regularna cena to 3,30$. Gąbeczkę możemy kupić w dwóch różnych kształtach. W takim samym jak oryginał i z wcięciem w połowie taki jak ja mam. Gąbeczka jest bardzo zbita i ma nieco nieregularną strukturę. Z pewnością jest dużo mniejsza od oryginału. Jej wysokość to ok. 6 cm. Podkład zawsze rozprowadzam mokrą gąbeczką która rośnie ok. 1-2 cm. Plusy jakie zauważyłam to to, że gąbeczka równomiernie rozkłada podkład nie robiąc plam, przez to że jest bardzo zbita musimy bardziej stemplować naszą twarz niż delikatnie rozcierać posuwistymi ruchami. Podkład trzyma się nieco dłużej, gdyż jest on wciskany w skórę. Gąbeczka daje bardzo naturalny i delikatny efekt i sprawia że podkład (o ile jest dobrze dobrany i nie jest za ciemny) staje się niewidoczny na twarzy. Używałam go z różnymi podkładami, najczęściej z Paese Long Cover Fluid i dużo dziewczyn w szkole się pytało czy mam na twarzy jakikolwiek podkład. Minusem jest to, że taka gąbeczka jak każda inna pochłania sporo podkładu, który się marnuje. Jestem zadowolona z efektu aplikacji podkładu tą gąbeczką. Mogę ją wam szczerze polecić :)  

Ocena: 5/6
Cena: 1,99$ / 3,30$7 komentarzy:

 1. również posiadam tańszy zamiennik beuty blendera i jestem bardzo zadowolona, nie widzę potrzeby wydawania niemal 100 zł za oryginał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dostałam Oryginał od męża na jakąś okazje, ale muszę przyznać, że efekt ten sam jakbym rozerwaną, zwykłą gąbką z drogerii do makijażu się malowała. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. marzyl mi sie oryginalny, ale skoro taka rowniez dobrze sie sprawuje to po co przeplacac:))

  OdpowiedzUsuń
 4. moze sie skusze na ten tanszy zamiennik, zapraszam do mnie na swiezy post z zakupami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ostatnio mąż mi kupił w DM- jajko firmy Ebelin, jestem ciekawa, czy również się sprawdzi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze wiedzieć, choć nie nakładałam gąbeczką podkładu...

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, lub obserwacji. Dziękuję :)